אודות SAUCONY

 
 
בסאקוני, אנחנו קיימים עבור הרצים. מקבלים מהם את ההשראה, לומדים מהם רעיונות חדשים וממצים בזכותם את מיטבנו. הם המוטיבציה שלנו לתכנון והנדסה מתקדמים. הם מטפחים בנו את יצר התחרות. הם גורמים לנו לרצות עוד. בזכותם נשמרת כנותנו.
 
 

בין אם זה בחדר הישיבות או בריצת הצהריים, אנחנו מדברים ומתווכחים ללא הפסקה על ספורט הריצה, על הרצים ועל המוצרים שדוחפים אותם קדימה. אנחנו אוהבים  את המוצרים שלנו ואנחנו משתמשים בריצה בכל מוצר אותו אנו מייצרים.
התשוקה וההתמקדות הם הדלק שמניע אותנו ליצור את נעלי הריצה והלבוש הטובים ביותר על פני כדור הארץ. אנחנו מסיימים כל יום עבודה בידיעה שעשינו כל שביכולתנו לשפר במעט את חיי הרצים


למה סאקוני?

מעצימים את נפש האדם דרך ריצה

עם אמונה זאת אנחנו מנסים ללא הפסקה להגיע להבנה אמתית של גוף האדם. אם זו מערכת שיכוך השלד, מערכות אנרגיה ויציבות ועד לחוויה של הכנסת כף הרגל לנעל והיציאה אל הפעילות. כל גוף הוא מכונה ייחודית, אותה אנו יכולים לשפר ולתמוך דרך המוצרים שלנו.


הסיפור מאחורי האגדה

 סאק-או-ני ( sock-o-knee) הינו השם בו נהגו לכנות הילידים האינדיאנים את זרימת המים השוצפת של הנהר האדיר בפנסילבניה. שם למעשה, בשנת 1898, מתחיל הצעד הראשון של נעל הספורט האגדית הזאת. הולכים עם המוטו שלנו - המוטו של חברת סאקוני מבוסס אף הוא על עוצמתו ועל זרימתו של הנהר. "מצויינות וחדשנות בזרימה מתמדת" הם הערכים אשר מניעים אותנו כל העת קדימה, לעבר פיתוח טכנולוגיות ייחודיות המשפרות באופן ניכר את נוחות ובריאות כף הרגל בעת המאמץ הגופני. סאקוני הינה החברה הראשונה בעולם שפיתחה בטכנולוגיית - על את נעלי הריצה המתקדמות ביותר אי פעם. בזכות טכנולוגיית "רשת הגידים" המהפכנית הקנתה לעצמה סאקוני שם בינלאומי בכל הקשור לנוחות, רכות וריכוך הבלימה ומעבר לכך, בהתאמה אישית מושלמת, לסגנון הריצה של כל אחד.

 בסאקוני, יום טוב הוא יום בו אנו מצליחים לרוץ. יום מצוין הוא יום בו אנו מעניקים למישהו אחר את ההשראה לרוץ.

המטרה הסופית שלנו היא לספק לכל סוג של אתלט את חווית הריצה הטובה ביותר בחייו